بخار ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران

بخار: ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران بنیامین نتانیاهو رژیم صهیونیستی

۵۰۰ هزار تومان از قیمت سکه افتاد

بازار طلا و سکه در ادامه روند کاهشی قیمت، امروز با کم کردن بیش از ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه تمام طرح تازه و افت ۲۱ هزار تومانی هر گرم طلای ۱۸ عیار همراه شد..

ادامه مطلب

مقابله شرکت‌های آمریکایی با کارها ترامپ

شرکت‌های بزرگ آمریکایی نظیر آمازون، تویوتا موتورز و الوکا خود را آماده مقابله با پیامدهای کارها دولت ترامپ و تعرفه‌های تازه تجاری می کنند. ..

ادامه مطلب

بورس رکورد ۵۰ ساله را شکست

به گزارش تسنیم؛در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با معامله تعداد 251میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 786میلیارد تومان در 11هزار نوبت تا به این لحظه، ش..

ادامه مطلب

مسافران جهت تامین ارز صبر کنند / سیف

رییس کل بانک مرکزی از مسافران سفرهای خارجی خواست جهت تامین ارز مسافرتی خود مدتی صبر کنند تا شرایط مهیا شود. سیف: مسافران جهت تامین ارز صبر ک..

ادامه مطلب

احمدی نژاد نمی خواست به همه ایرانی ها یارانه بدهد / محمود بهمنی

به گزارش خبرآنلاین، محمود بهمنی، رییس کل سابق بانک مرکزی با اعلام این مطلب افزود: امروز همه منتقد طرح هدفمندی یارانه ها شده است اند ولی اگر کمی به عقب برگردید..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت بنزین و عوارض خروج از کشور نگرانی‌هایی ایجاد کرده است / نعمتی

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بودجه پیشنهادی دولت جهت سال 97، گفت که عنوان زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی و عوارض خروج از کشور نگرانی..

ادامه مطلب

فروش سکه با قیمت پایین ، یعنی پرداخت یارانه به پولدارها

اینکه آیا واقعاً تصمیم بانک مرکزی تحت تاثیر حباب قیمتی و با نشانه تاثیرگذاری بر قیمت‌ها بوده یا نه، عنوان دیگری است که قطعاً مواردی مانند ضرورت ایجاد تعادل در ذ..

ادامه مطلب

نیم میلیون بازنشسته به کار بازگشتند

یک کارشناس امور اقتصادی می‌گوید به علت پرسشها مربوط به کفایت صندوق‌های بازنشستگی و تامین اجتماعی بسیاری از مستمری افرادی که بازنشسته می‌شوند کفاف زندگ..

ادامه مطلب

دلار چهار هزار و 14 تومان ، آخرین قیمت سکه در بازار

سکه طرح قدیم یک میلیون و 296 هزار و 300 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 269 هزار تومان به فروش رسید.  آخرین قیمت سکه در بازار/ دلار ..

ادامه مطلب

نوسان دلار مدیریت شد

روز چهارشنبه، دامنه نوسانات دلار کم کردن پیدا کرد تا این ارز در انتهای محدوده 3 هزار و 810‌تومان باقی بماند. دلار که با زیاد کردن 9‌تومانی روز سه‌شنبه ..

ادامه مطلب