بخار ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران

بخار: ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران بنیامین نتانیاهو رژیم صهیونیستی

گت بلاگز اخبار حوادث انتقال 4 محموله از بقایای جان‌باختگان پرواز آسمان

مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات شرکت امداد و نجات هلال احمر از تحویل محموله تازه پیکرهای جان‌باختگان سانحه هوایی دنا به پزشکی قانونی خبر داد. 

انتقال 4 محموله از بقایای جان‌باختگان پرواز آسمان

انتقال 4 محموله از بقایای جان باختگان پرواز آسمان

عبارات مهم : تخصصی

مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات شرکت امداد و نجات هلال احمر از تحویل محموله تازه پیکرهای جان باختگان سانحه هوایی دنا به پزشکی قانونی خبر داد.

حسین درخشان گفت: صبح جمعه دو تیم جست وجوی هلال احمر جهت یافتن پیکر جان باختگان اتفاق سقوط هواپیمای آسمان به ارتفاعات دنا، اعزام شدند. بعد از ساعاتی با درخواست تیم های نجات جهت انتقال قطعات پیکرهای کشف شده، بالگرد به منطقه اعزام شد.

وی ادامه داد: یک محموله مشمول بر قطعات پیکر جان باختگان این حادثه، از طریق عملیات به داخل بالگرد انتقال یافته شد. این محموله به پزشکی قانونی سی سخت تحویل داده شد.

انتقال 4 محموله از بقایای جان‌باختگان پرواز آسمان

مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات شرکت امدادو نجات هلال احمر، تاکید کرد: سومین تیم امدادی هم به ارتفاعات دنا اعزام شد. به احتمال زیاد تیم های امدادی جمعه شب در محل می مانند.

فرهاد گلبرگ، مدیر عامل شرکت جست وجو و نجات ارتفاعات کشور عزیزمان ایران نیز در خصوص عملیات امداد و نجات در ارتفاعات دنا به میزان گفت: به عنوان شرکت جست وجو در ارتفاعات کشور عزیزمان ایران و هماهنگ با شرکت مدیریت بحران کشورسعی می شود ظرف جمعه و شنبه تیم تخصصی هیمالیا نوردان و فاتحان اورست را جهت امداد رسانی و جست وجوی اجساد سانحه هوایی به ارتفاعات دنا بفرستیم تا با تجربیاتی که این گروه دارند، در محل حضور داشته باشند.

مدیر مرکز هماهنگی و کنترل عملیات شرکت امداد و نجات هلال احمر از تحویل محموله تازه پیکرهای جان‌باختگان سانحه هوایی دنا به پزشکی قانونی خبر داد. 

وی با اشاره به این که نباید تعداد زیادی امدادگر به منطقه اتفاق فرستادکه هرگز اتفاق ای دیگر رخ دهد، گفت: با توجه به شرایط سخت منطقه باید گروه های شش نفره روزانه در محل اتفاق هلی برن شده است و عملیات جست وجو را انجام دهند.

گلبرگ با بیان این که تیم تخصصی اورست نوردان هم اکنون در یاسوج مستقر شده است اند، عنوان کرد: تیم تخصصی هیمالیا نوردان شب را در محل اتفاق مستقر خواهند شد و تلاش می کنند تا چند روز آینده حتی اگر شرایط هوا نامناسب شود در آنجا بمانند و عملیات جست و هوا اجساد، وسایل آنها و همچنین لاشه هواپیما را که در تعیین علت اتفاق سقوط هواپیما موثر هستند، ادامه دهند.

پزشکی قانونی نیز دیروز اعلام کرد، چهارمین محموله از بقایای اجساد جان باختگان سانحه هواپیمایی مسیر پایتخت کشور عزیزمان ایران یاسوج جمعه 11 اسفند به پزشکی قانونی تحویل داده شد و تیم تخصصی پزشکی قانونی کار خود را در این زمینه شروع کرد.

انتقال 4 محموله از بقایای جان‌باختگان پرواز آسمان

واژه های کلیدی: تخصصی | پزشکی | انتقال | قانونی | امداد رسانی | عملیات امداد و نجات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs