بخار ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران

بخار: ایران سوریه پوتین اعتراف بمباران بنیامین نتانیاهو رژیم صهیونیستی

روز چهارشنبه، دامنه نوسانات دلار کم کردن پیدا کرد تا این ارز در انتهای محدوده 3 هزار و 810‌تومان باقی بماند. دلار که با زیاد کردن 9‌تومانی روز سه‌شنبه و رسیدن ب

نوسان دلار مدیریت شد

نوسان دلار مدیریت شد

عبارات مهم : بازار

روز چهارشنبه، دامنه نوسانات دلار کم کردن پیدا کرد تا این ارز در انتهای محدوده 3 هزار و 810 تومان باقی بماند. دلار که با زیاد کردن 9 تومانی روز سه شنبه و رسیدن به قیمت 3 هزار و 818 تومان، انتظارات افزایشی بخشی از معامله گران را اوج برده بود، روز چهارشنبه رشد خاصی را تجربه نکرد. در پنجمین روز هفته، شاخص بازار ارز با رشد جزئی یک تومانی به قیمت 3 هزار و 819 تومان رسید.

به گفته فعالان، عرضه مناسب بازارساز و احتیاط معامله گران دو عاملی بودند که در کم کردن نوسان اثرگذار شدند. به گفته یکی از بازیگران باتجربه بازار، روز چهارشنبه عرضه بازارساز زیاد پاسخگوی نیاز بازار بود و همین عنوان در افت نوسان اثر گذاشت.

این در حالی است که اصرار بازارساز بر پایین آوردن سطح قیمت می توانست منجر به زیاد کردن سطح نوسان شود. در پنجمین روز هفته، همسو با رشد دلار، سکه تمام بهار آزادی در مسیر افزایشی قرار داده شد و با 3 هزار تومان رشد به قیمت یک میلیون و 220 هزار تومان رسید. این زیاد کردن در حالی به ثبت رسید که اونس طلا در بازارهای جهانی تا ساعت 3 بعدازظهر زیاد کردن خاصی نداشت و در انتهای محدوده هزار و 260 دلار نوسان می کرد. عده زیادی از سکه بازان اعتقاد دارند، طلای جهانی همچنان ظرفیت زیاد کردن زیاد قیمت و عبور از نقاط مقاومتی را دارد.

نوسان دلار مدیریت شد

سقف ابتدای روز

دلار در روز چهارشنبه نوسان چندانی نداشت و زیاد در انتهای محدوده 3 هزار و 810 و ابتدای محدوده 3 هزار و 820 تومان حرکت کرد. در یازدهمین روز مردادماه، شاخص بازار ارز معاملات خود را با قیمت 3 هزار و 823 تومان شروع کرد که افزایشی 5 تومانی نسبت به قیمت بسته شده است روز سه شنبه داشت. با وجود این رشد ابتدایی، شاخص ارزی در ادامه روز افزایشی را تجربه نکرد و زیاد به سوی قیمت های پایین تر حرکت کرد؛ به طوری که در نهایت با قیمت 3 هزار و 819 تومان به کار خود آخر داد. این قیمت یک تومان بالاتر از روز سه شنبه بود و موجب شد دلار دومین رشد متوالی را تجربه کند. البته همان طور که از روند قیمت مشخص بود، این زیاد کردن در فضایی بسیار کم نوسان به ثبت رسید. به گفته فعالان، روز چهارشنبه معامله گران در خرید دلار احتیاط می کردند و ترجیح می دادند تا مشخص شدن زیاد روند قیمت در بازار مداخله ای نکنند. این عنوان موجب شد دامنه نوسانات در روز چهارشنبه کم کردن یابد با این حال، عده دیگری از فعالان، عامل مهم تری را در کم کردن نوسانات دلار موثر دانستند. به گفته آنها، بازارساز ارزی روز چهارشنبه تلاش کرد با عرضه ارز پاسخگوی نیاز بازار باشد و همزمان فشار و اصرار زیادی بر کم کردن قیمت نکند. در این اوضاع از قدرت نیروهای افزایشی بازار کاسته می شد و زمانی که قیمت در مسیر نزولی قرار می گرفت نیز افت زیادی را تجربه نمی کرد. به گفته فعالان، نوسان های کاهشی زیاد معمولا با نوسان های افزایشی زیاد جبران می شوند.

روز چهارشنبه، دامنه نوسانات دلار کم کردن پیدا کرد تا این ارز در انتهای محدوده 3 هزار و 810‌تومان باقی بماند. دلار که با زیاد کردن 9‌تومانی روز سه‌شنبه و رسیدن ب

در روزی که قیمت دلار در بازار آزاد رشد کرد، قیمت این ارز در مرکز مبادلات ارزی نیز زیاد کردن یافت. در یازدهمین روز مرداد، دلار مبادله ای با 14 ریال زیاد کردن به قیمت 3 هزار و 275 تومان و 9 ریال رسید. قیمت رسمی دلار در هفته های اخیر با سرعت بیشتری نسبت به ابتدای سال زیاد کردن پیدا کرده هست. علی رغم رشد دلار، روز چهارشنبه یورو مبادله ای افت کرد و با 45 ریال کم کردن به بهای 3 هزار و 868 تومان رسید. ارز اروپایی در بازار آزاد نیز با 5 تومان کم کردن به قیمت 4 هزار و 570 تومان رسید.

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | نوسان | روز چهارشنبه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs